Облачный сервис Ваших идей!

Log in
updated 1:14 PM EEST, Jul 15, 2022

На сайте собрано все самое интересное из сети...

Запізнення - ознака успішності!?

Існує категорія людей, які постійно запізнюються хвилин на 10-15. Та якщо це зустріч у кафе - це ще нічого, а коли це ваш(а) колега то ця його погана звичка іноді починає вас дратувати. І річ не у тім що він хоче вас образити - це його незібраність та непунктуальність.

Інше,це коли ваш колега, який весь час спізнюється, умисно десь затримується, щоб ви почали дратуватися. Просто натура у нього така - "грайлива"!

Про те деякі люди час відчувають як то кажуть - «кінчиками пальців», вони вміють їм буквально керувати - а у цього індивідума ніяк не виходить. Клінічно непунктуальний.

Культури багатьох народів по-різному сприймають запізнення. Але в сучасному європейському світі непунктуальність вважають чимось дуже грубим, неприємним, ознакою невихованості і непрофесіоналізму.

Можна було б і далі лаяти людей, які «годин не спостерігають» - якби не останнє дослідження психологів, повідомляє dailytimes.com.

То-ж у чому тут ознака успішності?

Виявляється, запізнення не є ознакою неповаги! Або прикметою ліні.

Це лише означає, що людині доводиться вирішувати дуже багато проблем і справ одномоментно. Саме багатозадачність, на думку психологів, змушує нас втрачати почуття часу.

Звичайно, деякі дослідження ставлять під сумніви ефективність багатозадачності: але успішні люди, як правило, дійсно одночасно роблять кілька справ. І зайняті в декількох сферах.

Візьмемо, наприклад, Ештона Катчера. Він одночасно і актор (зіграв Стіва Джобса в картині «Джобс: Імперія спокуси»), провідний, і продюсер, і підприємець, також працює інженером-розробником в комп'ютерній компанії Lenovo, при цьому встигає інвестувати в нові технології і стартапи - такі як Skype, Spotify, Uber і Foursquare.

Його друзі бурчать з приводу того, що він часто спізнюється ...

Постійно спізнюються - оптимісти!

Якщо ви постійно нічого не встигаєте - в тому числі на роботі, можете себе привітати: ви оптиміст. Ні, ми не помилилися. Якщо не встигаєте щось день у день, весь час - значить вважаєте це нормальним. А вибивається з графіка по одній простій причині: ви думаєте, що у вас куди більше часу, ніж є насправді.

При цьому позитивне мислення - це особистісна риса, яка в цілому робить людей більш щасливішими та успішними в житті. Дослідження, проведені серед продавців, показали: оптимісти укладають на 88% більше успішних угод, ніж їх колеги, оптімісти більш ніж інші отримують від життя задоволення.

Оптимізм (ну тобто та сама риса, через яку ви весь час спізнюєтеся) змушує вас довше жити! Якщо ви йдете по життю з позитивним настроєм, до всього ставитеся легко, то у вас і нервова система в порядку, і стреси не такі страшні і серце здорове. Це неодноразово підтверджується медиками - і не тільки.

Іноді трішки спізнитися можна, звісно якщо це не на потяг.

Звісно, що ми не агітуємо свої запізнення культивувати у погану звичку, але за Законами України, при відсутності працівника на роботі без поважних причин більше ніж 2 годи його можна притягнути до адміністративної відповідальності, а за систематичні порушення навіть звільнити. Тому ми попереджаємо та застерігаємо - не зловживати терпінням керівництва та колег.

Ще в середені минулого століття психологи почали умовно ділити людей на два типи. Перший тип - пробивні, нервові і другий тип - розслаблені, творчі натури. Найнепунктуальніші люди явно відносяться до другого типу.

Дослідження показали, що ці два типи особистості по-різному сприймають час. Експериментатори взяли групу осіб з умовним темпераментом А і групу осіб з умовним темпераментом В, включили секундомір і засікли рівно хвилину. А потім запитали учасників: скільки часу, на їхню думку, пройшло?

Люди з категорії А, в середньому, порахували, що пройшло 59 секунд. А з категорії В - не менше 77 секунд.

Робимо висновок: ви не винні в тому, що спізнюєтеся! Просто сприймаєте час не так, як ваші дратівливі друзі. Спізнюватися час від часу - це нормально. Ну тобто запізнення має свої позитивні моменти...

У тих, хто надто поспішає, з'явиться час зупинитися і подумати про щось більше, ніж секундна стрілка.

Якщо хтось вас наступного разу почне лаяти за те, що вчасно не прийшли - поясніть йому, що ви тут ні до чого. Доведено наукою що ви сприймаєте час по різному.

Не забуваємо поділитися з друзями в соцмережах.

Последнее изменениеПятница, 27 апреля 2018 17:50
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии